تاریخچه بایاپک

شرکت قوطی سازی بایا پک فعالیت رسمی خود را در سال 94 تحت سرپرستی کادری از مهندسان مجرب در این زمینه آغاز کرد. این شرکت با هدف تولید قوطی های فلزی در اشکال مختلف با طرح برجسته آرم همگام با متد ها و تکنولوژی روز دنیا به یاری مشاوران آلمانی تاسیس یافت.بهره گیری از به روز ترین تجهیزات، نیروی کار متخصص و مواد اولیه ممتاز تولید، ارائه، گسترش و پیشرفت در تولید محصولات با کیفیت و متنوع با تکیه بر دانش و منطبق با استانداردهای جهانی برای جلب رضایت مشتریان را تسهیل نموده است.

فعالیتهای ما

بسته بندی مدرن و به روز یکی از عوامل فروش بیشتر محصولات خوراکی و غیر خوراکی میباشد. به بیان دیگر ارائه و ظاهر بسته بندی یک محصول در فروش دوچندان آن نقش بسزایی دارد. نظر به استقبال تولیدکنندگان انواع مواد خوراکی و دیگر شرکت ها از بسته بندی فلزی شکیل ،شرکت بایاپک بر پایه تکنولوژی روز دنیا فعالیت خود را در تولید قوطی های چهارگوش در سایزها و طرح های متنوع همچنین نقوش برجسته و سه بعدی پایه نهاد. تمامی مراحل تولید این قوطی ها از زمان ورود ورق قلع اندود به خط تولید،تا بررسی چاپ روی قوطی از لحاظ خاصیت ضد اکسیدی، و یا بازدید مجدد محصول نهایی از نظر بی نقص بودن با دقت کارکنان مجرب و مدیریت به روز، این شرکت را در پیشبرد اهدافش که تولید و ارائه محصول کم نظیر میباشد یاری میرساند.

محصولات ما

در جهت تسهیل انتخاب محصول توسط بازدید کنندگان وب سایت همچنین خریداران و مشتریان محترم تولیدات شرکت بایاپک در حال حاضر به سه گروه A, B و C تقسیم بندی شده اند که با توجه به سفارش مشتری برای سری مورد نظر و با استفاده از مشاوره با متخصصان ما، طرح و رنگ بندی توافق شده، با طرح برجسته یا ساده روی بدنه یا درب، محصول وارد مراحل تولید میشود. اطلاعات بیشتر درمورد سه گروه محصولات قید شده را در پایین میتوانید مشاهده نمایید.

 A ســری 

A

 

طول:107 میلیمتر
عرض: 82 میلیمتر
ارتفاع: این گروه در چهار ارتفاع 50 میلیمتر، 100، میلیمتر، 120 میلیمتر و 130 میلیمتر، با نام های A50 ,A100 ,A120 و A130 ، تولید و عرضه میگردند. لازم بذکر است که ارتفاع قوطی بنا به سلیقه مشتری قابل تغییر میباشد.

 B ســری 

B

 

طول: 164 میلیمتر
عرض: 104 میلیمتر
ارتفاع: 25 میلیمتر
لازم بذکر است که این جعبه با ارتفاع مذکور، چنانچه درمورد سری A قید شد، با ارتفاع های دیگر در دسترس نمیباشد. اما درصورت تقاضای مشتریان عزیزمان، از آنجایی که ما پذیرای هرگونه سفارش و درخاستی از سمت مشتریان میباشیم، در طول زمانی تعیین شده قابل اجرا و ارائه میباشد. در حال حاضر جعبه های سری B مورد استفاده انواع بنگاه های شیرینی پزی بالاخص بنگاه شیرینی پزی حاج خلیفه علی رهبر میباشد.

 C ســری 

C

 

طول: 260 میلیمتر
عرض: 145 میلیمتر
ارتفاع: 25 میلیمتر
این گروه نسبتا بزرگتر میباشد. در عین حال، همانطور که درمورد سری B توضیح داده شد، بر اساس سفارش قابل تغییر ارتفاع میباشد. این گروه بواسطه طراحی و سایز، علاوه بر صنایع بسته بندی خوراکی قابل استفاده در دیگر صنایع همچون لوازم آرایشی میباشد.

مشتریان ما

تماس با ما

گروه تولیدی بایاپک مشتاقانه منتظر تماس شما زیبا پسندان عزیز جهت سفارش، یا اطلاعات و توضیحات بیشتر درمورد کالا و خدمات خود میباشد. همچنین جهت عنوان هرگونه نقطه نظر، پیشنهاد و انتقاد قادر خواهید بود بطور مستقیم با مدیریت به شیوه های زیر تماس حاصل نمایید.

آدرس: اصفهان – منطقه صنعتی دولت آباد – خیابان مهدیه( ۵۸) – پلاک ۱۳
تلفن: 00983145837425

مسعود مجیدی
موبایل: 09133183149
ایمیل: majidi@bayapack.ir

محمد مهدی آذرنوش
موبایل: 0913 055 0913
ایمیل: azarnoush@bayapack.ir

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message